Kariéra

Synergon je stabilná spoločnosti s centrálou pôsobiacou v centre Slovenska, ktorá si uvedomuje, že jej najväčšie aktívum sa skrýva v zamestnancoch tvoriacich skutočnú pridanú hodnotu spoločnosti a ktorí si uvedomujú svoje miesto v kolektíve aj vo vzťahu k zákazníkom. Napriek mladému veku spoločnosti má vo svojich radoch ľudí pôsobiacich v tejto oblasti už takpovediac od vzniku slovenského trhu s výpočtovou technikou.


Tak ako spoločnosť rastie, pribúdajú nové projekty a riešenia pre našich zákazníkov. S novými zákazkami vzniká potreba nových pracovníkov, ktorí by v spolupráci s nami vytvorili stabilný základ pre budúce pôsobenie spoločnosti a prispeli k jej ďalším úspechom.
Novým zamestnancom poskytuje možnosť dostať sa k zaujímavej práci, rozvíjať svoj pracovný a odborný potenciál v mladom a družnom kolektíve s náležitým finančným ohodnotením.

V prípade záujmu pracovať v našej spoločnosti je možné zaslať svoj životopis na firemnú adresu kariera@synergon.sk.
V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov prosíme pripojiť k žiadosti aj súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom výberu uchádzačov.

KONTAKT

Synergon a.s.

Partizánska cesta 5565/77
974 01 Banská Bystrica
Slovensko

Telefón

Email

NAPÍŠTE NÁM

Potrebujete nájsť lokálne zastúpenie?

Centrála

Partizánska cesta 5565/77
974 01 Banská Bystrica
Slovensko

Pobočka

Priemyselná 4412/5
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovensko

Pobočka

Ružinová dolina 6
821 08 Bratislava
Slovensko
Návrat hore